Film- en muziekavond met ‘En Fanfare’ en 30 minuten-concert Jeduthun
Nijega (FR)
Een fantastische combi: Op 22 november a.s. is er in het dorpshuis op ‘e Jister te Nijega een film- en muziekavond. De avond begint met een 30 minuten concert van muziekvereniging Jeduthun. Zij spelen een programma met filmmuziek: herkenbare trailers en goed klinkende evergreens!
Neem alvast een kijkje
Daarna kun je kijken naar de film-hit van dit voorjaar: En Fanfare. Een feelgood film over twee muzikale broers die elkaar weer terugvinden. Door adoptie zijn ze allebei in totaal andere milieus opgegroeid en zijn hun levens totaal verschillend verlopen. De een is een succesvol dirigent en de ander speelt bij de plaatselijke fanfare.
Hun uiteenlopende levenspaden tonen hoe muziek, ondanks de verschillen, voor verbinding zorgt. En fanfare ging op het Filmfestival van Cannes in 2024 in wereldpremière en groeide uit tot publieksfavoriet: “Hartverwarmende film met prachtig slotstuk”
Aanvang is 19.30 uur, de entree is € 5,00 (verkoop aan de zaal). Deze film- en muziekavond is een coproductie van de Aktiviteitenkommisje Nijegea en muziekvereniging Jeduthun Opeinde-Nijega.
Hier vind je Film- en muziekavond met ‘En Fanfare’ en 30 minuten-concert Jeduthun
Kommisjewei 3, 9217 RL9217 RL Nijega (FR) Plan je route
vanaf jouw locatie