Ga naar inhoud

BROEI tijdens Simmerdeis in de Sluisfabriek

De Sluisfabriek, Drachten

Tijdens Simmerdeis neemt BROEI de Sluisfabriek over met een bruisend programma vol nieuwe verhalen, muziek, kunst en verrassende ontmoetingen.

Neem alvast een kijkje

BROEI is dé plek voor jonge makers (12–24 jaar) in Fryslân, waar talent de ruimte krijgt om ideeën tot leven te brengen. In de Sluisfabriek ontdek je tijdens Simmerdeis maar liefst 14 verschillende acts uit Zuidoost-Friesland; een veelzijdige mix van muziek, theater, film, poëzie, beeldende kunst, een podcast en zelfs Roy’s Muziekpaleis.

Maak kennis met de makers van de toekomst: jonge muzikanten, schrijvers, kunstenaars en verhalenvertellers die het afgelopen halfjaar binnen BROEI hebben gewerkt aan hun eigen project. Van een zelfgeschreven nummer tot een theatervoorstelling of film; hier zie je hun nieuwste werk als eerste!

Geen zorgen over waar je moet zijn: een talkshowhost neemt je mee langs alle optredens en presentaties. Onderweg is er ruimte voor interviews en vragen uit het publiek.

Kies je moment:
– Middagprogramma: 15.30 – 17.00 uur
– Avondprogramma: 19.30 – 21.00 uur

Dit zijn de makers die je tijdens BROEI in de Sluisfabriek ontmoet

Benieuwd naar BROEI? Neem alvast een kijkje op broei.frl.