Neem alvast een kijkje
Ruimte voor Kunst!
Nynke & Blom organiseren in hun Ruimte voor Kunst aan de Kerkewal 24 in Gorredijk (aan de Turfroute) jaarlijks ongeveer vijf exposities. De invulling is divers. De ene keer is het een groepsexpositie met werk van verschillende kunstenaars rond een thema. De andere keer een expositie met eigen werk of een solo expositie van een kunstenaar op uitnodiging.
Gedurende het hele jaar zijn er klein werken van diverse kunstenaars, kunstkaarten en ook leuke inspiratiedoosjes te koop.
Verder organiseren Nynke & Blom workshops en cursussen. Onder meer video- en fotobewerking of analoge fotografie bij Nynke Venema of een workshop of cursus schilderen bij Corina Blom. Kijk voor het actuele aanbod op de site.
Nynke Venema en Corina Blom hebben achterin de ruimte hun eigen plek voor hun eigen kunst. Hier bevinden zich hun respectievelijke ateliers. Nynke Venema is een gelauwerd fotograaf en maakt ook video-installaties. Haar blik dwaalt vaak af naar de kleine dingen in de natuur waarvan je de neiging hebt eroverheen te kijken. Corina Blom schildert en maakt grafisch werk, voornamelijk landschappen. Ze zoekt hierin de verte, waarin ze de vrijheid ervaart of juist het willekeurige van een vlucht vogels of van lichtreflecties op het water.
- Afstand tot jouw locatie:
Vergelijkbare plaatsen
Bekijk alles-
Lycklamahuis
LycklamahuisGebouwd rond 1825, staat dit monumentaal pand in het hartje van Beetsterzwaag en is zonder twijfel een imposant gebouw. Dit gebouw werd in opdracht gesticht door Catharina Johanna Aebinga van Humalda en had oorspronkelijk maar één woonlaag.
BeetsterzwaagArchitectuur, Erfgoed, Monument, Historische buitenplaats, Park/Tuin, Kunst en Cultuur
Architectuur
-
De Koppenjan
De KoppenjanIn de sfeervolle pannenkoekenboerderij De Koppenjan eet je de lekkerste pannenkoeken van Friesland. Je kiest uit wel 80 hartige en zoete pannenkoeken. In combi met alle activiteiten is uit eten met kinderen 1 groot feest bij De Koppenjan in Friesland...
JubbegaRestaurant, Pannenkoekenrestaurant, Dineren, Workshop
Restaurant
-
Groepsaccommodatie vakantiehuis Buitenhuis Zonneroos
Groepsaccommodatie vakantiehuis Buitenhuis ZonneroosBijzonder sfeervol, rustig gelegen vakantiehuis voor grote en kleine groepen met privé zwembad in Munnekeburen. 12 ruime slaapkamers met eigen sanitair, heerlijke living met haard en professionele keuken. Een huis om met elkaar ontspannen samen te zijn.
MunnekeburenCongres- en vergaderaccommodatie, Groepsaccommodatie, Bezinnen, Workshop
Congres- en vergaderaccommodatie
-
InsideOUT Panorama Fryslân
InsideOUT Panorama FryslânKunstproject Panorama InsideOUT, het Friese landschap van stemmingen. Een mienskipsproject op het raakvlak van kunst en psychiatrie. Het nodigt de bezoeker uit om anders te kijken naar het Friese landschap, de ander en de psychiatrie.
DrachtenErfgoed, Muziek, Kunst en Cultuur
Erfgoed
-
Bij De Compagnons
Bij De CompagnonsOvernachten in een unieke en sfeervolle herderswagen gesitueerd in een prachtige Engelse Parktuin. Ontdek de nabijgelegen dorpen, bossen en steden of maak kennis met de aanwezige Artist Residence.
WaskemeerAppartement, Bungalow/Vakantiewoning, Glamping, Galerie, Kunst en Cultuur, Opleidingen & Cursussen
Appartement
-
Hannie Mein Keramiekgalerij
Hannie Mein KeramiekgalerijOp de eerste verdieping van Home Center in Wolvega is het werk van keramisten uit Noord Nederland te vinden. Hannie Mein een van de oprichters van het samenwerkingsverband Keramisten Noord-Nederland.
WolvegaGalerie, Kunst/Antiek
Galerie
-
Schouwburg De Lawei
Schouwburg De LaweiBen jij klaar voor jouw eigen evenement in De Lawei?
DrachtenRestaurant, Borrelen, Culturele organisaties, Congres- en vergaderaccommodatie, Galerie, Filmtheater, Theaterpodium, Partylocatie of zaalverhuur, Kunst en Cultuur, Opleidingen & Cursussen
Restaurant
-
Atelier Rens Hoekstra
Atelier Rens HoekstraAtelier en expositieruimte van de friese kunstschilderes Rens Hoekstra
AkkrumGalerie
Galerie
-
Kunstzinnig Atelier
Kunstzinnig AtelierKunstzinnig Atelier organiseert regelmatig workshops en kort durende cursussen op het gebied van creativiteit
FrederiksoordKunst en Cultuur
Kunst en Cultuur
-
galerie Smarius
galerie SmariusBij de Artdealer’s Farm is kwaliteitskunst te koop van kunstenaars met nationale en internationale bekendheid waaronder Marlene Dumas, Rene Daniels, Panamarenko, Maria Roosen, Toon Verhoef, Marina Abramovic, Marian Plug en vele anderen.
SonnegaGalerie, Kunst en Cultuur
Galerie