Peter van Rooijen & Band
Het Posthuis Theater, Heerenveen
Cabaretier & liedjeskunstenaar Peter van Rooijen brengt samen met zijn geweldige band de allerbeste nummers van zijn bejubelde Liefde, dood &-trilogie.
Neem alvast een kijkje
Ook leuk
-
AndrƩ Manuel - Het Goddelijke Lichaam
AndrƩ Manuel - Het Goddelijke Lichaamvrijdag 31 oktober
Heerenveen
Cabaretier & liedjeskunstenaar Peter van Rooijen brengt samen met zijn geweldige band de allerbeste nummers van zijn bejubelde Liefde, dood &-trilogie. DƩ ultieme kans om de prachtige Ʃn uitermate grappige nummers nog ƩƩn keer live te horen of voor wie een deel gemist heeft, er alsnog getuige van te zijn. In 2024 won Peter met het derde en laatste deel Liefde, dood & taart de Poelifinario voor de beste kleinkunstvoorstelling van het afgelopen seizoen. Na een eerdere nominatie voor deze prijs, drie Annie M.G. Schmidtprijs-nominaties voor beste theaterlied Ʃn de selectie voor het Nederlands Theater Festival in de Cabaret Collectie, was dit de bekroning op zijn door de pers unaniem geprezen concertreeks.
In The best of Peter van Rooijen & band komen de beste nummers uit Liefde, dood & zwaartekracht (2019), Liefde, dood & Bob Ross (2021) en Liefde, dood & taart (2023) voorbij. Bijgestaan door zijn veelzijdige band brengt Van Rooijen een avond vol humor, (zelf)spot en melancholie met de inmiddels kenmerkende mix van muziekstijlen; rock, jazz, cabaretliedjes, popmuziek en kerkgezang.
- Vrijdag 16 januari 2026 om 20.15 uur
Prijzen
- Volwassenen ā¬Ā 26,00
- Wanneer:
- 16 januari 2026
- Prijsinformatie:
- Vanaf ā¬Ā 26,00 (Volwassenen)
- Afstand tot jouw locatie:
Hier vind je
Peter van Rooijen & Band
Het Posthuis Theater
8441BR Heerenveen Plan je route
vanaf jouw locatie
Vergelijkbare evenementen
Bekijk alles-
Goochelaar Jan - Talentenjacht in Monotonia
Goochelaar Jan - Talentenjacht in Monotoniawoensdag 22 oktober
Gorredijk -
Voorstelling Coolkids in Bibliotheek Heerenveen
Voorstelling Coolkids in Bibliotheek Heerenveenwoensdag 22 oktober
Heerenveen -
Voorstelling Ridder Alfons en de drie gevaarlijke opdrachten in Bibliotheek Jubbega
Voorstelling Ridder Alfons en de drie gevaarlijke opdrachten in Bibliotheek Jubbegavrijdag 24 oktober
Jubbega -
Voorstelling Ridder Alfons en de drie gevaarlijke opdrachten in Bibliotheek Akkrum-Nes
Voorstelling Ridder Alfons en de drie gevaarlijke opdrachten in Bibliotheek Akkrum-Nesvrijdag 24 oktober
Akkrum
Routes in de buurt
Bekijk alles-
Heerenveen - Aldeboarn | Koningspad XL: etappe 12
Heerenveen - Aldeboarn | Koningspad XL: etappe 12(21.7 km)Heerenveen -
Het Andere Friesland | Heerenveen - De Deelen - Oranjewoud
Het Andere Friesland | Heerenveen - De Deelen - Oranjewoud(50.5 km)Heerenveen -
Het Andere Friesland: Heerenveen-Mildam-Oranjewoud
Het Andere Friesland: Heerenveen-Mildam-Oranjewoud(22.8 km)Heerenveen -
Ontdek het mooie van Heerenveen en Wolvega
Ontdek het mooie van Heerenveen en Wolvega(45.3 km)Heerenveen -
Fietsrondje Heerenveen, Nye Skou, Akkrum
Fietsrondje Heerenveen, Nye Skou, Akkrum(50.0 km)Heerenveen -
Fietsroute midden Friesland: Akkrum, Heerenveen, De Deelen
Fietsroute midden Friesland: Akkrum, Heerenveen, De Deelen(40.0 km)Akkrum