Imkerij de Delleburen
Oldeberkoop
Winkeltje bij Imkerij de Delleburen, waar je biologische honing kunt kopen.
Neem alvast een kijkje
Winkeltje bij Imkerij de Delleburen, waar je biologische honing kunt kopen.
Honing is voor 100 procent een natuurproduct. De bijen verzamelen nectar op de bloemen. In de kast gekomen onttrekken ze vocht aan de nectar, ze dikken die in en voegen er stoffen aan toe. De imker haalt de door de bijen verzegelde raten uit de kasten en slingert de honing daar uit. Deze honing wordt gezeefd en in potten gedaan. Ze blijft daarmee een kwalitatief hoogwaardig natuurproduct.
Naast de vloeibare honing kennen we de crèmehoning of pastahoning. Ze is niet doorzichtig, goed smeerbaar, loopt niet van het mes af en heeft vaak een uitzonderlijk zachte smaak. We bereiken deze kwaliteit door vloeibare honing te enten met fijn gekristalliseerde honing en gedurende een aantal dagen enkele keren per dag te roeren.
- Afstand tot jouw locatie:
Vergelijkbare plaatsen
Bekijk alles-
Camping De Geele Bosch
Camping De Geele BoschOp een unieke locatie in Friesland, op fietsafstand van Oranjewoud, ligt onze Boerderijcamping met verscheidene accommodaties en vele faciliteiten voor jong en oud. Laat je onderdompelen in het boerenleven of trek er op uit in de prachtige omgeving.
OldeholtwoldeCamping, Trekkershut, Streekproducten
Camping
-
EKO Bakkerij Bolhuis
EKO Bakkerij BolhuisEKO Bakkerij Bolhuis is SKAL gecertificeerd, dat is het internationale biologische keurmerk. Bij deze bakker kun je terecht voor echte Zuidoost Friese smaken. Zonder onnodige toevoegingen… dus sla je slag!
JubbegaOverige winkels, Streekproducten
Overige winkels
-
Kwekerij Passiflora
Kwekerij PassifloraBij kwekerij Passiflora worden vaste planten gekweekt en verkocht. Je kunt er heerlijk rondwandelen of genieten in de theetuin, bijentuin en belevingstuin.
DrachtenTheetuin, Park/Tuin, Streekproducten
Theetuin
-
Fruithof de Struikrover
Fruithof de StruikroverOp een steenworp afstand van Wolvega vind je deze zelfpluktuin in Oldeholtpade. Op het terrein - van anderhalve hectare – worden diverse soorten bessen en ander fruit geteeld op biologische wijze.
OldeholtpadeStreekproducten
Streekproducten
-
Lyts Buthus
Lyts ButhusVerkoop bij de boerderij van boerenijs en zelfgemaakte kaas aan de rand van het dorpje Oudega Smallingerland. Ook is er educatie over de boerderij en boerenspelen mogelijk voor groepen.
Oudega (sm)Streekproducten
Streekproducten
-
De Stobbepoele
De StobbepoeleNaast de varkenshouderij en zorgboerderij, is er een boerderijwinkel waar (boeren)streek producten worden verkocht. Daarnaast is er een terras voor boeren-ijs of lekker kopje koffie.
ElslooKoffiebar, Streekproducten
Koffiebar
-
Theetuin Nijeholtpade
Theetuin NijeholtpadeTjitske en Jacques bestieren een gezellige theetuin in Nijeholtpade waar huisgemaakte lekkernijen worden geserveerd. Je bent van harte welkom in hun sfeervolle huiskamer restaurant of - bij goed weer - buiten op het terras.
NijeholtpadeTheetuin, High tea, Streekproducten
Theetuin
-
Recreatiebedrijf D' ELF IEKEN
Recreatiebedrijf D' ELF IEKENRecreatiebedrijf met minicamping, binnen- en buitenspeeltuin en zomers een maisdoolhof.<br /> In de boerderijwinkel worden voornamelijk streekproducte...
ElslooCamping, Speeltuin, Streekproducten
Camping
-
Keurslagerij Spijkerman
Keurslagerij SpijkermanSlagerij Spijkerman is een echt familiebedrijf. Door de hele regio zijn de producten van Spijkerman goed bekend. Ook kan je hun producten in andere delen van Nederland in de betere delicatessenzaken vinden.
AkkrumOverige winkels, Streekproducten
Overige winkels
-
Savour
SavourMediterrane eetwinkel in het centrum van Beetsterzwaag. Bij Savour kunt u ook terecht voor tips, folders en kaarten om Beetsterzwaag en omstreken te verkennen.
BeetsterzwaagToeristisch informatie Punt, Overige winkels, Streekproducten
Toeristisch informatie Punt